הסיפור של Super-lock התחיל מאהבה וניסיון!! 

חברה שלנו הוקמה ע"י אנשי מקצוע שצברו שנות ניסיון מרובות בחברות הדלתות המובילות בשוק. הם צברו ניסיון יקר ערך בעולמות השיווק, המכירה והעיצוב של כל סוגי הדלתות, מה שמבטיח לכם את המוצר הטוב והאיכותי ביותר.

מתוך הניסיון והמקצוענות הוקמה חברת Super-lock. החברה שלנו שמה לה למטרה להביא בשורה חדשה לעולם הדלתות, לתת לכם מוצר שישדרג גם את העיצוב של כל דלת כניסה קיימת או חדשה אבל גם את תחושת הביטחון והפרטיות של דיירי הבית. 

מהו הלב של החברה? המוצר הייחודי שלנו, החלון החד כיווני. הרעיון של המוצר הזה פותח ע"י אחד מהמקימים שלנו, יהודה כהן. החלון נרשם כמדגם רשום במשרד הפטנטים והוא מוכיח את עצמו כאחד המוצרים הטובים ביותר בתחום שעונה על צרכי הלקוח, כך שחשוב ביותר להיזהר מחיקויים!

מה שמבדיל את החלון שלנו מכל מוצר דומה הוא העובדה שהוא פשוט מתאים לכל דלת. לא משנה מהו הסגנון העיצובי שאתם אוהבים, מהו גודל הדלת או כל פרמטר אחר – החלון החד כיווני שלנו יהפוך את הדלת שלכם למעוצבת, מסוגננת, בטוחה ונעימה הרבה יותר. 

החלון החד כיווני שלנו מתאים לכל סוגי דלתות הכניסה, בין אם זו דלת קיימת או דלת חדשה. אנחנו עושים כל מאמץ לספק את צרכי הלקוח במבחר דוגמאות וצבעים שונים. המוצר שלנו יחסוך לכם מאות שקלים לעומת כל מוצר דומה בחברה אחרת.

אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לגלוש באתר שלנו ולראות את המוצר שלנו מקרוב. 

חשוב לדעת שאנחנו תמיד מחפשים תותחי מכירות שיצטרפו אלינו. אם אתם חושבים שאתם מתאימים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר:
טלפון: 050-5333368
מייל: super_lock@walla.co.il